Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
cz
CZK
Textové stránky
  cz
  CZK
  Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Malé spotřebiče
  3. Vysavače
  4. Robotické vysavače

  Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P (white)

  Produkt:Robotický vysavač.

  Kód produktu988649
  Part number26200
  EAN produktu6934177715563
   
  Záruka:24 Měsíc(ů)
  Výrobce:Xiaomi
  Skladová dostupnost:Na dotaz
  Vaše cena bez DPH
  7340.50 Kč
  Vaše cena včetně DPH
  8882 Kč


  Přidat produkt k porovnání >
  Popis
  Parametry
  Obr. Zvýšená čisticí kapacita 1501211a

  Zvýšená čisticí kapacita

  Konstrukce nového vysavače Xiaomi si zachovala klasické linie. Senzor vysavače je zvednutý, pro lepší přehled o prostředí okolo vysavače, který pak může pracovat bez vašeho přičinění. Nová verze taktéž nabízí větší nádobu na prach, která nyní pojme až 0,30 litru. Vysavač je vybaven 3200 mAh baterií. V případě, že je přístroj téměř vybitý, sám si najde cestu k dobíjecí stanici. Na scé cestě po vašem bytě ho také nepřekvapí žádné překážky v podobě kabelů, je schopný překonávat až 2 cm vysoké překážky, nemusíte se tedy bát.

  Obr. Vylepšený motor se zvýšeným sacím výkonem 1501211b

  Vylepšený motor se zvýšeným sacím výkonem

  Nový model Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P má vylepšenou sací sílů na 2100 Pa. S tímto vybavením je schopný zachytit ještě více prachu, nečistot, chlupů či vlasů. Nový robot také zahrnuje i mop, takže nejen že spolehlivě zamete a vysaje, ale následně také vytře.

  Obr. Vodní nádrž pro přesné a efektivní čištění 1501211c

  Vodní nádrž pro přesné a efektivní čištění

  S designem inspirovaným přírodou udržuje vodní filtr mop čistý a řídí množství vody tak, aby podlaha byla vždy skvěle uklizená. Byl také navržen tak, aby doplnění vodou a výměna mopu na vašem vakuovém mopu bylo co nejsnazší. Prachové filtry jsou také omyvatelné, nemusí se tedy měnit tak často.

  Obr. Senzory všude 1501211d

  Senzory všude

  Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P má laserový dálkoměr LDS s 360 ° skenerem. Obsahuje také 12 vícesměrových senzorů pro detekci kroků nebo rozdílů v úrovni, stejně jako senzor automatického nabíjení, díky kterému se vrátí do nabíjecí stanice, když je jeho baterie příliš vybitá.

  Obr. Plná kontrola ze smartphonu 1501211e

  Plná kontrola ze smartphonu

  Svého ručního robota můžete ovládat pomocí aplikace Mi Home, která nabízí sledování vysavače, směr čištění, jeho přesnou polohu a umožňuje samotného robota ovládat. Taktéž je jej možné zde vypnout, změnit režim čištění a sledovat statistiky čištění za poslední den, týden a měsíc. Je možné si zvolit i selektivní čištění jen vybrané místnosti.

  Technické specifikace

  • Technologie plánování cesty: LDS
  • Baterie: 3200 mAh
  • Uklízecí režimy: Vysávání, vytírání, vysávání a vytírání
  • Sací síla: 2100 Pa
  • Automatické dobíjení a dokončení úklidu: Ano
  • Vodní nádrž: Elektronicky ovládaná vodní nádrž
  • Maximální výška překážky: 20 mm
  • Hlasový asistent: Google assistant, Alexa
  • Funkce: Rozpoznávání místností, Elektronicky ovládaná vodní nádrž, 3 nastavitelné hladiny vody pro vytírání, Virtuální stěny/zakázané zóny/selektivní čištění místnosti
  • Funkce aplikace: Zapínání/vypínání čištění, Sledování vývoje úklidu, Nastavení režimu: standard, tichý, max, Specifikování prostoru k vyčištění, Definování zakázaných zón, Plánování čištění v různých časech
  • Příslušenství: Hlavní kartáč, Boční kartáč, 550 ml nádoba na odpad, 2v1 300ml odpadní nádoba a 200ml vodní nádrž, Možnost dokoupit samostatnou nádrž na vodu 550 ml
  .
  Produkt: Robotický vysavač