Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
cz
CZK
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. SFP Moduly

UBNT U Fiber UF-MM-1G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1G modulů, Multi-Mode, LC konektor]

2ks (1 pár) SFP 1G modulů, Multi-Mode, LC konektor.

Kód produktu1015790
Part numberUF-MM-1G
EAN produktu810354025907
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Ubiquiti
Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Vaše cena bez DPH
495.04 Kč
Vaše cena včetně DPH
599 Kč






Přidat produkt k porovnání >
Popis
Parametry

U Fiber UF-MM-1G, 2-PACK (1-pár)


UF-MM-1G je sada multimode 1G SFP modulů pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 850nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 550m. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balení obsahuje 2 kusy - 1pár.






Užitečné odkazy:

.
Typ vlákna: Multimode
Technologie SFP Modulu: 1000 Mbps
Rozhraní modulu: SFP/miniGBIC