Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
cz
CZK
Textové stránky
    cz
    CZK
    Zpět
    1. Hlavní stránka
    2. IT
    3. Síťové prvky
    4. Switche

    TP-Link CCTV switch TL-SL1218MP (16x100Mb/s, 2xGbE/2xSFP combo uplink, 16xPoE+, 250W)

    Provedení:Rack mounted 19"; Funkce:PoE (Power over ethernet); Technologie:Fast Ethernet + Gigabit uplink; Počet portů LAN:16; Podporované standardy PoE:802.3af, 802.3at; Počet portů Combo:2; Ventilátor; PoE budget (W):250; Přenosová rychlost LAN (Mb/s):100; Maximální počet portů:16; Počet PoE+ portů:16; Vlastnosti switche:Funkce POE po portech.

    Kód produktu438378
    Part numberTL-SL1218MP
    EAN produktu6935364099824
     
    Záruka:36 Měsíc(ů)
    Výrobce:TP-link
    Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    Vaše cena bez DPH
    4952.07 Kč
    Vaše cena včetně DPH
    5992 Kč






    Přidat produkt k porovnání >
    Popis
    Parametry

    TP-Link switch TL-SL1218MP

    16portový 10/100 Mb/s + 2portový gigabitový switch do racku s 16 porty PoE+

    Vyhovuje standardu 802.3af/at PoE+, který podporuje až 30 W na každém portu PoE. Celkový rozpočet napájení 250 W PoE* pro 16 portů PoE+ umožňuje široké možnosti využití, například pro dohledové systémy pro kanceláře, studentské koleje a malé firmy. Je plně kompatibilní s IP kamerami, přístupovými body, IP telefony, počítači, tiskárnami a dalšími zařízeními.

    • 16 portů RJ45 PoE + 10/100Mb/s, 2 gigabitové porty RJ45 a 2 kombinované gigabitové SFP sloty
    • Přenos dat a napájení až do vzdálenosti 250 m v režimu prodloužení speciálně navrženého pro dohledový systém
    • Prioritní režim pro port 1-8, který zaručuje kvalitu citlivých aplikací, jako je například video monitor
    • Vysoký výkon PoE napájení, až 30 W pro každý PoE port a 192 W pro všechny PoE porty
    • Snadné použití bez nutnosti konfigurace a instalace
    • Tento switch není kompatibilní s produkty EAP225 v3 a EAP225-Outdoor v3

    Více informací o technologii TP-Link PoE >

    Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/unmanaged-switch/tl-sl1218mp/

    Technické specifikace

    HARDWARE FEATURES
    Interface • 16 PoE+ 10/100 Mbps RJ45 Ports
    • 2× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports
    • 2× Combo Gigabit SFP Slots
    Network Media • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
    • EIA/TIA-568 100Ohm STP (maximum 100m)
    • 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
    • EIA/TIA-568 100Ohm STP (maximum 100m)
    • 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
    • EIA/TIA-568 100Ohm STP (maximum 100m)
    • 1000BASE-X MMF, SMF
    Fan Quantity 2 Fans
    Physical Security Lock Yes
    Power Supply 100–240V AC, 50/60 Hz
    PoE+ Ports(RJ45) • Standard: 802.3at/802.3af compliant
    • PoE Ports: Ports 1–16
    • PoE Power Budget: 250 W
    Dimensions ( W x D x H ) 17.3 × 7.1 × 1.7 in (440 × 180 × 44 mm)
    Max Power Consumption • 14.97 W (220/50Hz. no PD connected)
    • 285.8 W (220/50Hz. with 250 W PD connected)
    Max Heat Dissipation • 51.05 BTU/h (no PD connected)
    • 974.58 BTU/h (with 250 W PD connected)
    PERFORMANCE
    Switching Capacity 7.2 Gbps
    Packet Forwarding Rate 5.36 Mpps
    MAC Address Table 8K
    Jumbo Frame 10 KB
    SOFTWARE FEATURES
    Advanced Features • Compatible With IEEE 802.3at/af Compliant PDs
    • Extend Mode (Up to 250m PoE power supply and data transmission)
    • Priority Mode
    • Isolation Mode
    • Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
    • IEEE802.3x Flow Control
    Transmission Method Store-And-Forward
    OTHERS
    Certification CE, FCC, RoHS
    Package Contents • TL-SL1218MP
    • Power Cable
    • Installation Guide
    • Two mounting brackets and the fittings
    Environment • Operating Temperature: 0–50 °C (32–122 °F)
    • Storage Temperature: -40–70 °C (-40–158 °F)
    • Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing
    • Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing

    .
    Maximální počet portů: 16
    Technologie: Fast Ethernet + Gigabit uplink
    Management: Ne
    Vlastnosti switche: Funkce POE po portech
    Provedení: Rack mounted 19"
    PoE budget (W): 250
    Přenosová rychlost LAN (Mb/s): 100
    Funkce: PoE (Power over ethernet)
    Počet portů Combo: 2
    Podporované standardy PoE: 802.3af
    Podporované standardy PoE: 802.3at
    Počet portů LAN: 16
    Ventilátor: Ano
    Počet PoE+ portů: 16
    Počet portů LAN: 16
    Maximální počet portů: 16
    Počet portů Combo: 2
    PoE budget (W): 250
    Počet PoE+ portů: 16