Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
cz
CZK
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Elektronika
  3. Foto a video
  4. Interaktivní tabule

SHARP interaktivní tabule 70" PN70TW3,1920x1080,10-Point IR,200Hz Touch Sampling; Active Pen; Integrated Wireless

Typ zařízení:Interaktivní tabule; Rozhraní:USB, RS232 (sériové), LAN (síťové); Formát obrazovky:16:9.

Kód produktu516101
Part numberPN70TW3
 
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobce:Sharp
Skladová dostupnost:Na dotaz
Vaše cena bez DPH
161948.76 Kč
Vaše cena včetně DPH
195958 Kč


Přidat produkt k porovnání >
Popis
Parametry
PN-70TW3 společnosti Sharp je prvním z předních modelů BIG PAD, které mají snadno použitelné, integrované funkce bezdrátové spolupráce, MirrorOp pro Sharp, možnost připojení k mobilním zařízením (iOS, Android, Windows) a mobilním PC. PN-70TW3, vhodná pro setkání v kancelářích, při školeních, v zasedacích místnostech, učebnách, stejně tak i v poradních místností v případě válečného konfliktu, stanoví nový standard v zajišťování optimalizovaných a specializovaných řešení spolupráce prostřednictvím dotykové obrazovky.

Kromě integrovaného ovladače IWB, funkce Direct Drawing, PN-70TW3 nabízí "okamžitou" funkci chytré tabule, bez nutnosti použití externího PC a týmovou práci přenáší na novou úroveň, co do kreativnosti, produktivity a rozhodování.

Uznávaný Sharp BIG PAD 70" je vybavený rychlým, reagujícím a intuitivním infračerveným (IR) 10-bodovým ovládáním, které nabízí optimalizovaný výkon v prostředí konferenčních místností, přednášek a poradních místností v případě válečného konfliktu. Balíček aplikací Sharp zjednodušuje komunikaci celého týmu a zachycuje veškerá kreativní vyjádření, díky čemuž je dosaženo špičkové a produktivní spolupráce.

Oceňovaný, chytrý a intuitivní SHARP Pen Software, který je spuštěný na externím PC, otevírá nové způsoby brainstormingu, sdílení nápadů a rozhodování. Nejnovější verze využívá nového výkonného ovladače Windows, Pen Digitizer, který zajišťuje automatické, intuitivní a inteligentní přepínání mezi ovládáním perem a prsty. Je tak dobrý, že si přepnutí ani nevšimnete!

Režim emulace DICOM se snadno nastavuje a umožňuje přesnější zobrazení radiologických snímků ve skupinovém prohlížení nebo během schůzky různých týmů. V kombinaci s bezdrátovým připojením si může každý radiolog snadno a přesně zobrazit snímky na svém mobilním zařízení.

Volitelná SHARP Touch Viewing Software rovněž nabízí snadno použitelné rozhraní a souborový systém pro sběr a správu dat z různých společných projektů..
Rozhraní: USB
Rozhraní: LAN (síťové)
Rozhraní: RS232 (sériové)
Formát obrazovky: 16:9
Typ zařízení: Interaktivní tabule