Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
cz
CZK
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Elektronika
  3. Foto a video
  4. Interaktivní tabule

SHARP interaktivní tabule 70" PN70SC5,1920x1080,10-Point IR,125Hz Touch Sampling; Passive Pen; Direct Optical Bonding

Typ zařízení:Interaktivní tabule; Rozhraní:USB, RS232 (sériové); Formát obrazovky:16:9.

Kód produktu516099
Part numberPN70SC5
EAN produktu4974019904573
 
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobce:Sharp
Skladová dostupnost:Na dotaz
Vaše cena bez DPH
108199.17 Kč
Vaše cena včetně DPH
130921 Kč


Přidat produkt k porovnání >
Popis
Parametry
PN-70SC5 od Sharp je první z bezkonkurenčních modelů interaktivních displejů BIG PAD, standardně vybavených technologií „optické vazby“, jež dosahuje brilantního a poutavého obrazu i rychlejší dotykové odezvy. Neuvěřitelně jistá dotyková odezva znamená, že mohou být uživatelé v průběhu prezentace nebo vedení porady sebevědomější a klidnější.

V učebně, přednáškové síni nebo školicích místnostech všichni učitelé ocení tlačítka jednodotykového zmrazení a zatemnění obrazu pro ještě vyšší kontrolu a bezpečnost. Tlačítko zmrazení obrazu umožňuje zastavení obrazu na obrazovce, zatímco prezentující nadále používá připojené zařízení bez vyrušení publika. Mimo to, tlačítko zatemnění obrazu zakryje zobrazený obsah a umožní okamžité zaměření pozornosti publika zpět na prezentujícího. V jednací nebo zasedací místnosti budou vyšší míra pozornosti a přístup s vyšší mírou zaměření na diskusi a rozhodování, okamžitým přínosem pro jakoukoli týmovou práci.

Oceňovaná funkcionalita 10bodového infračerveného dotyku Sharp vám přináší neuvěřitelně rychlý a responzivní prožitek, jenž přispívá k vyšší důvěře uživatelů a zajišťuje, že je BIG PAD přirozeným nástrojem a přínosem ke společné práci nebo školení – dosáhnete tak nové úrovně efektivity tvorby, produkce a rozhodování.

Aplikační software Sharp pro vylepšenou týmovou komunikaci a zachování všech prostředků tvůrčího vyjadřování umožňuje dosažení nejlepší té spolupráce ve smyslu produktivity a rozhodování. Oceňovaný, chytrý a intuitivní SHARP Pen software, jenž běží na externím PC, otevírá nové způsoby pro brainstorming, sdílení nápadů a dokončování rozhodnutí. Nejnovější verze maximálně využívá nový ovladač pro Windows, Pen Digitizer, jenž zaručuje automatické, intuitivní a inteligentní přepínání mezi anotací perem a ovládáním prstem. Je tak dobrý, že si přepnutí ani nevšimnete!

Využití displeje BIG PAD lze dále vylepšit pomocí aplikace Sharp Display Connect, jež umožňuje sdílení obsahu mezi mobilními zařízeními a displejem. Jakékoli školicí sekci nebo skupinové poradě prospěje, když k nim mohou jejich účastníci snadno přispívat přímo ze svých připojených zařízení. Aplikace Touch Viewing nabízí také snadno použitelné rozhraní a souborový systém pro sběr a organizaci dat z různých společných projektů – intuitivní a výkonný přehled dat, jenž zajišťuje ty nejlepší podmínky pro efektivní rozhodování..
Rozhraní: USB
Rozhraní: RS232 (sériové)
Formát obrazovky: 16:9
Typ zařízení: Interaktivní tabule