Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
cz
CZK
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Elektronika
  3. Foto a video
  4. Interaktivní tabule

SHARP interaktivní tabule 60" PN60SC5,1920x1080,10-Point IR, 125Hz Touch Sampling; Passive Pen; Direct Optical Bonding

Typ zařízení:Interaktivní tabule; Rozhraní:USB, RS232 (sériové); Formát obrazovky:16:9.

Kód produktu516095
Part numberPN60SC5
 
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobce:Sharp
Skladová dostupnost:Na dotaz
Vaše cena bez DPH
89331.40 Kč
Vaše cena včetně DPH
108091 Kč


Přidat produkt k porovnání >
Popis
Parametry
Model Sharp PN-60SC5 je nejnovější ze špičkových interaktivních displejů BIG PAD, standardně vybavených přímou optickou vazbou pro poutavý a brilantní obraz a bezprostřednější dotykovou odezvu. „Pero na papíře“, doposud nejlepší námi nabízený dojem práce na dotykové obrazovce zajišťuje, že si mohou být uživatelé jistí mimořádně přesnou odezvou obrazovky a přirozeným dojmem z psaní. Prezentace jsou tak klidnější a vyšší míra interaktivity, spolupráce a aktivity je přínosem pro porady i vzdělávací lekce.

V učebně, přednáškové síni nebo školicích místnostech všichni učitelé ocení tlačítko pro jednodotykové zmrazení a zatemnění obrazu, umístěné na přední straně displeje pro ještě lepší kontrolu a bezpečnost. Tlačítko zmrazení obsahu umožňuje na obrazovce okamžitě zastavit důležitý obsah, zatímco připojená zařízení mohou nadále pracovat při zachování soukromí, bez vyrušení publika nebo promítání aktuálního obsahu na obrazovce. Tlačítko pro zatemnění obsahu navíc okamžitě zakryje a pomáhá tak publiku zaměřit svoji pozornost zpět na prezentujícího. V jednací nebo zasedací místnosti budou vyšší míra pozornosti a přístup s vyšší mírou zaměření na diskusi a rozhodování, okamžitým přínosem pro jakoukoli týmovou práci.

Oceňovaná funkcionalita 10bodového infračerveného dotyku Sharp vám přináší neuvěřitelně rychlý a responzivní prožitek, jenž přispívá k vyšší důvěře uživatelů a zajišťuje, že je BIG PAD přirozeným nástrojem a přínosem ke společné práci nebo školení – dosáhnete tak nové úrovně efektivity tvorby, produkce a rozhodování.

Aplikační software Sharp pro vylepšenou týmovou komunikaci a zachování všech prostředků tvůrčího vyjadřování umožňuje dosažení nejlepší té spolupráce ve smyslu produktivity a rozhodování. Oceňovaný, chytrý a intuitivní SHARP Pen software, jenž běží na externím PC, otevírá nové způsoby pro brainstorming, sdílení nápadů a dokončování rozhodnutí.

Využití displeje BIG PAD lze dále vylepšit pomocí aplikace SHARP Display Connect, jež umožňuje sdílení obsahu mezi mobilními zařízeními a displejem. Jakékoli školicí sekci nebo skupinové poradě prospěje, když k nim mohou jejich účastníci snadno přispívat přímo ze svých připojených zařízení. Aplikace SHARP Touch Viewing nabízí také snadno použitelné rozhraní a souborový systém pro sběr a organizaci dat z různých společných projektů – intuitivní a výkonný přehled dat, jenž zajišťuje ty nejlepší podmínky pro efektivní rozhodování..
Rozhraní: USB
Rozhraní: RS232 (sériové)
Formát obrazovky: 16:9
Typ zařízení: Interaktivní tabule