Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
cz
CZK
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Elektronika
  3. Foto a video
  4. Interaktivní tabule

SHARP interaktivní tabule 40" PN40TC11920x1080,10-Point Capacitive; Passive Pen; Huddle and Touch Signage; Mini OPS Slot

Typ zařízení:Interaktivní tabule; Rozhraní:USB, RS232 (sériové), LAN (síťové); Formát obrazovky:16:9.

Kód produktu516094
Part numberPN40TC1
 
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobce:Sharp
Skladová dostupnost:Na dotaz
Vaše cena bez DPH
43122.31 Kč
Vaše cena včetně DPH
52178 Kč


Přidat produkt k porovnání >
Popis
Parametry
PN-40TC1 od Sharp je bezkonkurenční model interaktivního BIG PAD zobrazovače, který uspokojí požadavky pro novou menší kancelář určenou pro jednání 2 až 6 osob. Základem Huddle koncepce PN-40TC1 je reaktivní PCAP dotyková obrazovka, která umožňuje snadné použití a rychlé nastavení. Volitelný slot mini OPS umožňuje snadnou a elegantní integraci volitelného bezdrátového modulu, což umožňuje rychlou a snadnou spolupráci s BYOD mobilními zařízeními. PN-40TC1 pro rychle se vyvíjející kancelářské prostředí, s rostoucím počtem neformálních setkání a také novými možnostmi v oblasti interaktivního retail signage definuje nový standard v oblasti univerzálních středně velkých interaktivních obrazovek.

Překvapivě odlišný 40 "BIG PAD od společnosti Sharp je vybaven obzvláště rychlým, citlivým a intuitivním PCAP kapacitním 10-bodovým dotykovým systémem, který nabízí optimální výkon pro malé jednací místnosti a také interaktivní dotykové aplikace pro maloobchod. Díky souboru aplikačního softwaru Sharp, včetně softwaru PEN pro lepší týmovou komunikaci a zachycení veškerých kreativních nápadů, bude vaše spolupráce opravdu velmi kvalitní a produktivní.

S ohledem na důležitost videokonferencí a videokomunikaci mohou uživatelé snadno namontovat webovou kameru na prakticky umístěné připevňovací otvory na horní části obrazovky. Podobně, rychlému nastavení a všestrannému umístění pomáhá spojený stolní stojan (orientace na šířku).

Sdružený software SHARP Touch Viewing Software nabízí snadno použitelné rozhraní a souborový systém pro sběr a organizaci dat z různých projektů spolupráce. Je ideální pro jednání v malých jednacích místnostech, během nichž se pracuje s několika datovými soubory.

BIG PAD PN-40TC1 je ukázkou nejnovějšího přístupu společnosti Sharp k podpoře dynamických obchodních jednání..
Rozhraní: USB
Rozhraní: LAN (síťové)
Rozhraní: RS232 (sériové)
Formát obrazovky: 16:9
Typ zařízení: Interaktivní tabule