Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
cz
CZK
Textové stránky
    cz
    CZK
    Zpět
    1. Elektronika
    2. Foto a video
    3. Příslušenství k fotoaparátům

    NiSi AIR Protector 55mm

    Typ příslušenství:Filtry, kroužky, clony.

    Kód produktu1140035
    Part numberAIR PROTECT 55
    EAN produktu6978079432029
     
    Záruka:12 Měsíc(ů)
    Výrobce:NoName
    Skladová dostupnost:Na dotaz
    Vaše cena bez DPH
    1035.54 Kč
    Vaše cena včetně DPH
    1253 Kč






    Přidat produkt k porovnání >
    Popis
    Parametry

    Filter AIR Protector 43mm

    Chránič vzduchu NiSi je určen pro fotografy a filmaře, kteří potřebují nekompromisní ochrana bez kompromisů v kvalitě obrazu. Vyroben podle stejných přísných optických standardů jako NiSi proslulé filtry, Air Protector zachovává původní výkon vašeho objektivu a zároveň přidává závislá vrstva obrany před přírodními živly.

    • 99.Propustnost světla 8 % - Poskytuje téměř dokonalou průhlednost, zachovává plnou optickou výkonnost objektivu a zároveň nabízí spolehlivou ochranu.
    • Podpora kvality obrazu 8K - Navrženo pro snímače s vysokým rozlišením, což zajišťuje výjimečnou detailů, kontrastu a ostrosti od okraje k okraji.
    • Double-Sided Multi-Layer Nano Coating - Snižuje vnitřní odrazy a zlepšuje kontrast, díky čemuž zůstávají vaše snímky čisté a ostré i ve složitých světelných podmínkách.
    • Voděodolný a olejivzdorný nátěr - Odpuzuje vlhkost, otisky prstů a šmouhy pomocí snadné čištění, díky čemuž je čištění snadné a zachovává bezchybnou optickou čistotu.
    • Premium Ultra Water-White Optical Glass - Vyrobeno z precizního optického skla, které poskytuje neutrální barevné vyvážení a vynikající propustnost světla.
    • Ultra-tenký hliníkový rám - Lehká a odolná konstrukce s vroubkovaným okrajem pro snadná instalace a demontáž, která zajišťuje, že nedochází k vinětaci u širokoúhlých objektivů.
    • 24+24 Layer Coating Structure - Obsahuje celkem 48 ochranných a antireflexních vrstev povlak pro dlouhotrvající čistotu a výkon.
    • Dostupné velikosti: 1,5 mm: 40,5 - 105 mm - Široká kompatibilita s oblíbenými objektivy, od kompaktních objektivů po profesionální teleobjektivy.
    .
    Typ příslušenství: Filtry, kroužky, clony