Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
cz
CZK
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Netgear AGM731F ProSafe 1000Base-SX Fibre SFP GBIC Module

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu264084
Part numberAGM731F
EAN produktu606449029734
 
Záruka:5 Rok(ů)
Výrobce:NetGear
Skladová dostupnost:Na dotaz
Vaše cena bez DPH
3301.65 Kč
Vaše cena včetně DPH
3995 Kč






Přidat produkt k porovnání >
Popis
Parametry
Small size for high density fiber connections

Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot

1000BASE-SX connectivity

LC connectors

Supports both 50um and 62.5um multimode fiber cables

Adds fiber connectivity to GSM7328S, GSM7352S, GSM7324, GSM7312, GSM7248, GSM7212, FSM7352S, FSM7328S, FSM7326P, GS748T, GS724T, GS716T, FS750T2, FS726TP, FS726T and JGS524F.
Typ příslušenství: Mini-GBIC (SFP) moduly