Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
cz
CZK
Textové stránky
  cz
  CZK
  Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Malé spotřebiče
  3. Kávovary a Espresso
  4. Espressa

  MELITTA Barista TS Smart stříbrná


  Kód produktuP7310344
  Part number4006508217847
   
  Záruka:24 Měsíc(ů)
  Výrobce:Melitta
  Skladová dostupnost:Na dotaz
  Vaše cena bez DPH
  23133.06 Kč
  Vaše cena včetně DPH
  27991 Kč


  Přidat produkt k porovnání >
  Popis

  Provedení espressa: automat
  Typ: volně stojící
  Tlak čerpadla (bar): 15
  Displej: ano
  Použití kapslí: kapsle nelze použít
  Mléčné nápoje 1 stiskem: ANO
  Nastavení síly kávy: ANO
  Nastavení množství vody: ano
  Nastavitelná teplota kávy: ANO
  Použití mleté kávy: NE
  Použití zrnkové kávy: ANO
  Tryska na horkou vodu: ANO
  Čištění a odvápnění: ano
  Tryska na páru: ANO
  Zásobník na mléko: ANO
  Mlýnek na kávu: ANO
  Nádoba kávomlýnku hermeticky uzavřená: ANO
  Počet stupňů nastavení mletí: 5
  Příprava dvou šálků najednou: ANO
  Spařovací jednotka: vyjímatelná
  Typ kávomlýnku: ocelový
  Objem zásobníku na vodu (l): 1.8
  Objem zásobníku na zrn. kávu (g): 270
  Příkon espressa (W): 1450
  Maximální velikost šálku (mm): 140
  Barva: stříbrná
  SMART: NE

  Provedení výrobku: stříbrná barva

  Je převratnou novinkou v sortimentu plně automatických kávovarů. Například umí připravit 21 různých kávových specialit.
  Se správnými kávovými zrny a podle původní receptury anebo jako váš vlastní výtvor. Ale to zdaleka není všechno.
  Jaké by to bylo, pokud byste na otázku „Umí váš mobil připravit kávu?“ mohli odpovědět uvolněným „No jasně!“ Teď můžete! Pomocí aplikace Melitta® Connect můžete zcela jednoduše ovládat přípravu kávy a řadu dalších funkcí pomocí svého chytrého telefonu.

  Melitta® Connect App
  S Melitta® Connect App můžete pomocí Bluetooth na chytrém telefonu ovládat hned několik funkcí na vašem plně automatickém kávovaru. Spravovat tak můžete nastavení spotřebiče i váš profil Moje káva. Praktické návody vám pomohou s čištěním a údržbou spotřebiče. Prémiovou funkcí této aplikace je možnost vytvořit si vlastní kávové speciality. Pořadí v jakém budou ingredience nalévány do šálku, množství kávy, našlehání mléka, horké vody a další kávové nastavení si zvolíte sami.

  Jeden dotyk
  BARISTA TS SMART® vás zaujme díky své lehké ovladatelnosti. Předvolby kávových variací espresso, café creme, cappuccino a laté macchiato mohou být vybrány jediným dotykem. Dále můžete zvolit teplé mléko, našlehané mléko, horkou vodu a to také velmi jednoduše a pohodlně jen jediným dotykem.

  Automatická volba zrna
  Inovativní automatická volba zrna sama vybere ta správná kávová zrna pro vaši oblíbenou kávu. Pokud si budete přát, můžete změnit automatickou volbu zrna sami stisknutím ovládacího panelu, nebo změnit nastavení pomocí menu. Aktivní sledování zrna pomáhá předejít mletí mlýnku naprázdno a upozorní vás včas na doplnění nových kávových zrn.

  Paměť Moje Káva
  Nechcete zadávat nastavení vaší oblíbené kávy při každé přípravě kávy? S volbou Paměť Moje Káva si vaše oblíbené kávové speciality naprogramujete přesně podle sebe. Melitta® BARISTA TS SMART® uloží individuální nastavení až pro 8 osob.

  Systém Nejlepší aroma Pl
  Káva má vynikající aroma díky následujícím vlastnostem kávovaru: S volbou Bean to Cup je namleto pouze potřebné množství čerstvé kávy a poté je namletá káva ihned použita. Automatické vyprázdnění mlýnku* – mlýnek začíná pokaždé mlít prázdný, čímž se zajistí, že každý šálek kávy je připraven z čerstvě namletých zrn a není znehodnocený zbytky dříve namleté kávy. Pečeť Aromasafe® umístěná na nádobě pro kávová zrna zajistí, že rozdílné chutě a aroma vašich kávových zrn jsou ještě lépe chráněny. Ztmavení nádoby pro kávová zrna pomáhá uchovat chuť kávových zrn. *Poznámka: Navzdory automatickému dávkování a mletí až do úplného vyprázdnění zásobníku může dojít k lehkému smíchání různých typů kávových zrn.

  Intenzivní aroma
  Volba Intenzivní aroma je alternativou ke standardní přípravě kávy. Výsledkem je výjimečně intenzivní chuť kávy za použití identického množství kávy a vody. Tato volba může být použita pro všechny kávové speciality.

  21 kávových specialit
  Díky produktovým tlačítkům můžete zvolit až 4 klasické nápoje (espresso, café creme, cappuccino a latte macchiato) pouhým stiskem jednoho tlačítka. Funkce uložených receptů vám umožňuje vytvořit 17 dalších kávových specialit jako je flat white, ristretto, americano, espresso doppio a další.

  Italský proces přípravy
  Italský proces přípravy kávy vám nabízí autentickou chuť kávy tím, že zajistí přidávání ingrediencí ve správném pořadí podle originálního italského receptu. Takže při přípravě latte macchiato je espresso přidáno až po mléce a šlehaném mléce a pro cappuccino je to přesně naopak.

  Volba dvou šálků
  Pomocí volby dvou šálků můžete připravit různé kávové variace s mlékem a bez mléka pro dvě osoby najednou.

  Mlýnek tichý jako vánek
  Chcete si v klidu užít přípravu vaší kávy? To není problém s mlýnkem tichým jako vánek, který není jen tichý, ale také výjimečně rychlý.

  TFT barevný displej
  Vysoké rozlišení TFT barevného displeje usnadňuje používání kávovaru. Instrukce vás jednoduše provedou krok za krokem celým menu.

  Touch / Slide
  Vylepšený Touch / Slide vám dovolí jednoduše a pohodlně nastavit a používat váš kávovar jemnými dotyky ovládacího panelu.

  Výpusť Vše v jednom
  Oddělené trysky pro kávu, mléko a horkou vodu znamenají, že je jednoduché připravit váš oblíbený nápoj bez nutnosti přemisťovat šálek. Výpusť má také vestavěné LED osvětlení a jeho výška je nastavitelná až na 140mm, tudíž je zde prostor i pro umístění sklenic na latte macchiato.

  Vyjímatelná spařovací jednotka
  Spařovací jednotka je praktická, jednoduše vyjímatelná a snadno se čistí. Díky ní lze vyčistit i vnitřek kávovaru.

  Zásuvný systém na mléko
  Zásuvný systém na mléko s externí a pro použití v myčce nádobí bezpečnou nádobou na mléko, která se vejde do každé chladničky.

  Jednoduché čištění párou
  Rychlé a hygienické čištění částí, jež přišly do kontaktu s mlékem, za pomoci horké vody a páry.

  Automatický čistící program
  Displej automaticky upozorní, kdy je zapotřebí kávovar vyčistit či odvápnit. Průvodce vás krok za krokem provede různými fázemi programu.

  Technologie Pro Aqua Filtr
  Pokud používáte Melitta® Pro Aqua vodní filtr, pak je potřeba váš kávovar odvápnit jednou do roka. Filtrovaná voda nejenže zlepšuje kvalitu a chuť vaší kávy, ale také předchází usazování vodního kamene uvnitř systému (Toto je vypočítáno při množství šesti 120ml šálků kávy denně a šesti výměnách filtru v souladu se specifikací daného zařízení).

  Vlastnosti šetřící energii
  Pomocí 0 wattového vypínače můžete váš kávovar kdykoli kompletně vypnout. Jeho ekonomické používání též podporuje programovatelný režim úspory energie a nastavitelné automatické vypnutí.

  .