Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
cz
CZK
Textové stránky
  cz
  CZK
  Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Periferie
  4. Monitory

  EIZO MT IPS LCD LED 19", S1934H-GY, 5:4, 1280x1024, 250cd, 1000:1, DVI-D + DP, sivy (zaruka 5 rokov, alebo 30.000hod)

  Rozlišení displeje:1280x1024; Formát obrazovky:5:4; Typ panelu:IPS; Doba odezvy (ms):10-20; Rozhraní:DisplayPort.

  Kód produktu419087
  Part numberS1934H-GY
   
  Záruka:60 Měsíc(ů)
  Výrobce:EIZO
  Skladová dostupnost:Na dotaz
  Vaše cena bez DPH
  7101.65 Kč
  Vaše cena včetně DPH
  8593 Kč


  Přidat produkt k porovnání >
  Popis
  Parametry
  Obr. Nejvyšší kvalita obrazu díky panelu IPS 1255973a

  Nejvyšší kvalita obrazu díky panelu IPS

  Monitor vytváří harmonický trojakord vynikající kvality obrazu: excelentní rozlišení 1280 x 1024 obrazových bodů, nejvyšší kontrast 1000:1 a stabilní jas až 250 cd/m2. Což znamená: Vidíte text s obrysy ostrými jako břitva, skvostné grafiky a jasné obrázky. Díky kvalitním panelům IPS s podsvícením LED jsou kontrasty a barvy shodné pro libovolný zorný úhel.

  Obr. 10bitová tabulka LUT pro zcela přesné řízení barev 1255973b

  10bitová tabulka LUT pro zcela přesné řízení barev

  Interní 10bitová tabulka LUT skýtá značné přednosti v oblasti barevných odstínů: Přiřazování informací o barvě je výrazně přesnější než u běžných 8bitových tabulek LUT. Odstupňování barev je velmi přesné a poskytuje možnosti individuálního nastavení: Řízení barevné teploty umožňuje například nastavit úroveň bílé barvy v rozsahu od 4000 do 10 000 K v krocích o velikosti 500 K. Dále lze samostatně nastavit sytost barev pro jednotlivé složky RGB. Nedostatečný rozsah tabulky Look-Up-Table zapříčiňuje zkreslování nebo slévání tónů, jež se projevuje například nesouvislým odstupňováním přechodů nebo nepřesným zobrazením textur.

  Obr. Funkce Auto EcoView šetří elektřinu i vaše oči 1255973c

  Funkce Auto EcoView šetří elektřinu i vaše oči

  V libovolném světle brilantní: Funkce Auto EcoView upravuje jas monitoru podle okolního světla. Zcela automaticky s použitím snímače. V jasnějším prostředí zesiluje jas obrazu, ve tmavším jej snižuje. Přednosti: Minimalizuje se rušivé oslňování, zlepšuje se čitelnost a vaše oči se neunavují tak rychle.

  Ruční nastavení monitoru je samozřejmě nadále k dispozici. Funkce EcoView Index přitom slouží k orientaci, jak je vaše nastavení šetrné k životnímu prostředí. Tímto způsobem můžete sami řídit spotřebu elektřiny.

  Obr. Obraz bez chvění 1255973d

  Obraz bez chvění

  Monitor při jakémkoli nastavení jasu generuje obraz zcela bez chvění. Výhoda: Vaše oči se neunavují tak rychle. U obrazovky můžete pracovat delší dobu.

  Obr. Přednastavené uživatelské režimy: Optimalizované zobrazení jediným stisknutím tlačítka 1255973e

  Přednastavené uživatelské režimy: Optimalizované zobrazení jediným stisknutím tlačítka

  Přednastavené uživatelské režimy vám usnadňují práci a sledování obrázků, textů a filmů. Pro nastavení barev je rozdíl, zda sledujete film, upravujete obrázek, brouzdáte po internetu, nebo píšete text. Prostým stisknutím tlačítka můžete použít příslušné standardní nastavení jasu, korekce gama a teploty barev. Tak například režim Paper simuluje příjemný kontrast knihy snížením podílu modrého světla. Dále můžete volit uživatelsky definovaná nastavení. Speciální výhodou pro lékařské použití je režim DICOM: Zaručuje optimální zobrazení radiologických snímků s křivkou jasu DICOM.

  Obr. Jeden monitor, více rozhraní 1255973f

  Jeden monitor, více rozhraní

  Jednodušší už to nebude: Většina koncových zařízení, tj. například stolní a přenosné počítače nebo kamery, lze připojit přímo k monitoru. Monitor je totiž vybaven různými rozhraními. To vám usnadňuje každodenní práci.

  Obr. Pětiletá záruka 1255973g

  Pětiletá záruka

  EIZO poskytuje pětiletou záruku. Toto nám umožňuje pokročilý proces výroby, který je založen na jednoduchém a úspěšném principu: promyšlené a pokrokové technologie monitorů, k jejichž výrobě se používají výlučně materiály nejvyšší kvality.

  .
  Formát obrazovky: 5:4
  Rozlišení displeje: 1280x1024
  Doba odezvy (ms): 10-20
  Rozhraní: DisplayPort
  Typ panelu: IPS