Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
cz
CZK
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

D-Link DEM-310GT 1000BaseLX Mini-GBIC SFP, 10 km

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu176015
Part numberDEM-310GT
EAN produktu790069248146
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:D-Link
Skladová dostupnost:Na dotaz
Vaše cena bez DPH
1591.74 Kč
Vaše cena včetně DPH
1926 Kč






Přidat produkt k porovnání >
Popis
Parametry
1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km - Mini GBIC to 1000BaseLX Single-mode Fiber Transceiver - Distance up to 10km - Suitable for all D-Link switches with Mini GBIC slots Single-mode Fiber Transceiver (10 km) DEM-310GT - 1000BASE-LX port (IEEE 802.3z standard) - Duplex LC connector - Full duplex operation - 802.3x flow control support - Fiber type: 9um single-mode fiber up to 10 km - Wave length: 1310nm - Power support: 3.3V - Power budget: 10.5dB - Hot pluggable - Class 1 laser product complies with EN 60825-1 - TTL signal detect indicator.
Typ příslušenství: Mini-GBIC (SFP) moduly