Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
cz
CZK
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

D-Link DEM-310GT 1000BaseLX Mini-GBIC SFP, 10 km

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu176015
Part numberDEM-310GT
EAN produktu790069248146
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:D-Link
Skladová dostupnost:Skladem u dodavatele
Vaše cena bez DPH
1192.56 Kč
Vaše cena včetně DPH
1443 Kč






Přidat produkt k porovnání >
Popis
Parametry
1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km
- Mini GBIC to 1000BaseLX Single-mode Fiber Transceiver
- Distance up to 10km
- Suitable for all D-Link switches with Mini GBIC slots

Single-mode Fiber Transceiver (10 km)
DEM-310GT
- 1000BASE-LX port (IEEE 802.3z standard)
- Duplex LC connector
- Full duplex operation
- 802.3x flow control support
- Fiber type: 9um single-mode fiber up to 10 km
- Wave length: 1310nm
- Power support: 3.3V
- Power budget: 10.5dB
- Hot pluggable
- Class 1 laser product complies with EN 60825-1
- TTL signal detect indicator.
Typ příslušenství: Mini-GBIC (SFP) moduly