Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
cz
CZK
Textové stránky
  cz
  CZK
  Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Software
  4. Grafický

  CorelDRAW Technical Suite Enterprise CorelSure Maintenance Renewal (2 Year)(251+) EN/DE/FR

  Pro koho je licence určena:Komerční; Jazyk:Anglický; Způsob licencování:Pronájem; Typ licence:Online ESD.

  Kód produktu2001403
  Part numberLCCDTSENTMLMNT23
   
  Záruka:6 Měsíc(ů)
  Výrobce:Corel
  Skladová dostupnost:Na dotaz
  Vaše cena bez DPH
  5892.56 Kč
  Vaše cena včetně DPH
  7130 Kč


  Přidat produkt k porovnání >
  Popis
  Parametry

  Proč zvolit sadu CorelDRAW Technical Suite?
  S touto sadou budou vaše koncepty technických ilustrací splňovat všechny standardy.

  Komplexní sada pro vizuální technickou komunikaci
  Můžete vytvořit cokoliv – od přesných technických ilustrací v aplikaci Corel DESIGNER po působivé marketingové materiály v aplikaci CorelDRAW. V aplikaci Corel PHOTO-PAINT můžete upravit fotografie pro dokumentaci a přidat snímky obrazovky pomocí nástroje CAPTURE. Až budete připraveni sdílet soubory pro spolupráci při kontrole a schvalování, použijte aplikaci CorelDRAW.app pro webové prostředí nebo iPad ke zjednodušení procesu získávání zpětné vazby.

  Nástroje pro graficky působivé technické návrhy
  Získejte přístup k výkonným a specializovaným návrhářským nástrojům, které zajišťují přesné izometrické kreslení, podrobné popisky, pokročilé kótování a mnoho dalšího. Využijte funkce, díky kterým mohou techničtí ilustrátoři, autoři dokumentací a grafičtí uživatelé vytvořit téměř cokoli – od podrobných schémat a plánů podlaží po složité návody na údržbu a stránky s náhradními díly.

  Přetváření klíčových prvků
  Přetvořte 3D návrhy s integrovaným produktem XVL Studio Corel Edition a volitelným doplňkem XVL Studio 3D CAD Corel Edition pro pokročilé formáty 3D CAD. Můžete vkládat 3D modely, datové tabulky a ilustrace .DES nebo .CDR jako propojené nebo vložené objekty do aplikace Corel DESIGNER pro zajištění okamžitého přístupu, sdílení a přehledu.

  Zajištění špičkové shody se standardy
  Díky komplexní podpoře standardů pro technické publikace je zajištěn soulad s různými systémy standardů. Rozšiřte svůj dosah s podporou systému TMS (Translation Memory System). Publikujte interaktivní technické publikace v souladu s S1000D (včetně verze 5.0) nebo ATA iSpec 2200 a vytvářejte projekty technické dokumentace s podporou formátů 3D PDF a PDF/A.

  Rozsáhlá kompatibilita souborů
  Profesionálové v oblasti technické grafiky mohou přistupovat k důležitým datům z různých zdrojů a dodávat technické soubory v čitelném formátu s podporou široce používaných formátů souborů, včetně CGM, WebCGM, 3D PDF a SVG s novými interaktivními možnostmi. Můžete importovat a exportovat do široké škály formátů souborů, včetně EPS, DWG, TIFF, PNG a JPEG.

  Nástroj pro tvorbu 3bodových nitek
  Nový nástroj pro tvorbu 3bodových nitek přesně přichytí střed a okraje šroubu bez nitky, když po něm táhnete nitku.

  Nástroj Odebrat obrys
  Nový nástroj Odebrat obrys posouvá tvorbu nitek a jamek ještě dále, protože jedním kliknutím odstraní nadbytečné vnější čáry promítaného tvaru.

  Vylepšení doplňku XVL Studio
  Odkazy na díly v produktu XVL Studio se nyní při importu do aplikace Corel DESIGNER převedou na odkazy HTML a proměnné názvy dílů použité ve stromu sestavy se pro větší konzistenci budou mapovat do aplikace Corel DESIGNER.

  Převod technických návrhů na působivé marketingové materiály
  Tato plně vybavená sada specializovaných aplikací rozšiřuje možnosti vizuální komunikace.

  • Kreslit v perspektivě - S pomocí funkce Kreslit v perspektivě v aplikacích Corel DESIGNER a CorelDRAW můžete ukázat svou kreativitu v jednoúběžníkové, dvouúběžníkové nebo trojúběžníkové perspektivě.
  • Zobrazení více stránek - Můžete zobrazovat, spravovat a upravovat všechny digitální prvky vašeho projektu na jediné flexibilní návrhářské ploše.
  • Vylepšené úpravy fotografií - Díky novému ukotvitelnému panelu Úpravy získáte rychlý přístup k nejčastěji používaným filtrům a můžete nedestruktivně upravovat obrázky.

  .
  Jazyk: Anglický
  Pro koho je licence určena: Komerční
  Způsob licencování: Pronájem
  Typ licence: Online ESD