Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
cz
CZK
Textové stránky
    cz
    CZK
    Zpět
    1. Hlavní stránka
    2. IT
    3. Síťové prvky
    4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

    Cisco GLC-ZX-SMD=, SFP Transceiver, GbE ZX, SMF, 70km

    SFP Transceiver, GbE ZX, SMF, 70km.

    Kód produktu839582
    Part numberGLC-ZX-SMD=
    EAN produktu882658340925
     
    Záruka:12 Měsíc(ů)
    Výrobce:Cisco
    Skladová dostupnost:Na dotaz
    Vaše cena bez DPH
    78348.76 Kč
    Vaše cena včetně DPH
    94802 Kč






    Přidat produkt k porovnání >
    Popis
    Parametry

    Cisco GLC-ZX-SMD= Gigabit Ethernet ZX SFP Transceiver

    1000BASE-ZX single-mode transceiver, dosah 70km

    Technické specifikace:

    Provedení Single-mode fiber (SMF)
    Kabeláž 1000BASE-ZX
    Typ konektoru LC
    Vlnová délka 1550 nm
    Rychlost přenosu 1 Gbps
    Maximální vzdálenost 70 km
    Rozměry 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
    Hmotnost 75 g

    Stránky produktu: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules/product_data_sheet0900aecd8033f885.html
    Seznam kompatibility: https://tmgmatrix.cisco.com/home.

    Typ příslušenství: Mini-GBIC (SFP) moduly