Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
cz
CZK
Textové stránky
  cz
  CZK
  Zpět
  1. Hlavní stránka

  CANDY FCE 625 XL trouba

  Produkty:Trouby klasické.

  Kód produktuP7281711
  Part number33701642
  EAN produktu8016361913660
   
  Záruka:24 Měsíc(ů)
  Výrobce:Candy
  Skladová dostupnost:Na dotaz
  Vaše cena bez DPH
  6978.51 Kč
  Vaše cena včetně DPH
  8444 Kč


  Přidat produkt k porovnání >
  Popis
  Parametry

  Zdravé pečení se sníženým množství tuku
  Tato stylová multifunkční trouba Candy Elite v nerezovém designu se zrcadlovým sklem bude ozdobou vaší kuchyně. Trouba se ovládá pomocí dotykového displeje s elektronickou minutkou, pomocí které můžete nastavit také odložený start pečení. Komfort při obsluze přináší teleskopický výsuv a rovněž pomalé dovírání dvířek Soft Close. Trouba disponuje rovněž systémem Aquactiva pro čištění pomocí páry.

  Trouba spadá do vysoce úsporné energetické třídy A+ o má velký objem 68 litrů. Ve výbavě naleznete 8 programů včetně grilu, funkce pro pizzu nebo programu Soft Cook pro pečivo se zvýšenou mírou vlhkosti uvnitř trouby. Program Cook Light vám přináší zdravé pečení se snížením množství tuku. Jistě oceníte také dětskou pojistku nebo tangenciální chlazení trouby. Díky dvířkám se dvěmi vysoce izolovanými skly je práce s troubou bezpečná a je omezeno riziko popálení.

  Aquactiva
  Působením páry umožňuje tento nový systém snadné odstranění zbytků tuku v troubě. Stačí nalít 300 ml destilované vody na dno trouby vybavené systémem Aquactiva a zahřívat ji po dobu 30 minut při teplotě 90 stupňů. Jakmile se trouba ochladí, stačí všechny nečistoty setřít vlhkým hadrem.

  Teleskopické rošty
  Teleskopické výsuvné rošty pomáhají optimálním způsobem kontrolovat postup pečení, protože umožňují bezpečně a pohodlně vysunout rošty a plechy a vrátit je zpět.

  Tangenciální ventilace
  Odvod horkého vzduchu směrem ven je usnadněn činností výkonnějšího tanglenciálního ventilátoru, který zajišťuje stabilní teplotu dvířek. Proudy studeného vzduchu vstupují zespodu do mezilehlého prostoru a vytvářejí opačné proudění směrem nahoru tak, aby byl odvod vzduchu konstantní.

  Dotykové ovládání
  Elektronický dotykový programátor Touch je funkční a intuitivní, poskytuje bezprostřední informace o pečení. Umožňuje jednoduché nastavení začátku i konce pečení. Technologická inovace a snadné použití se skvěle doplňují, aby daly vzniknout tomuto vysoce kvalitnímu produktu.

  Programátor Touch - nastavení doby pečení
  Nový programátor Touch umožňuje v okamžiku nastavit všechny funkce, které se týkají doby pečení: časovač, dobu pečení a ukončení pečení. V případě naprogramování časovače vyšle trouba po uplynutí nastaveného času zvukový signál. Nastavením doby pečení se nastavuje časový úsek, po jehož uplynutí je požadováno vypnutí trouby. Pomocí času ukončení pečení se nastavuje přesný čas, kdy se trouba sama vypne. To umožňuje nastavit odložený start nebo naprogramování v předstihu.

  Skleněná dvířka:
  Nová skleněná dvířka umožňují dosáhnout průměrné teploty na skle dvířek 55°C, zatímco trouba je zahřátá na 200°C. Absence viditelných šroubů, celý povrch ze skla a snadná demontáž dvířek trouby zaručují snadné a rychlé čištění.

  Nerezová ocel bez otisků prstů
  Nerezová ocel použitá na trouby Candy je podrobena speciálnímu povrchovému ošetření proti otiskům prstů, aby byla trouba stále krásná na pohled i na dotek.

  Gril
  Gril byl nově umístěn dovnitř horní stěny trouby. Tím je rozptyl tepla nižší a výsledek pak rychlejší a rovnoměrnější. Kromě toho je tato skrytější pozice bezpečnější pro vkládání pekáčů.

  Trouby Candy - radost z pečení
  Trouby Candy svým designem a pečlivou pozorností k detailům i povrchové úpravě splňují požadavky na vysokou kvalitu. Rytmus moderního života vede lidi k tomu, že vyhledávají trouby, které se snadno a rychle používají. Candy vybavila své modely širokou řadou pečicích funkcí, užitečných pro značné zjednodušení obsluhy. Trouby Candy nejsou pouhé nástroje, ale jsou skutečným designovým vyjádřením.
  Funkce:
  Počet programů 8 + světlo
  Statický
  Gril
  Rozmrazování
  Cook Light – zdravé pečení se snížením množství tuku
  Spodní ohřev + ventilátor
  Horní a dolní ohřev + ventilátor
  Pizza
  Soft Cook – program pro pečivo se zvýšenou mírou vlhkosti uvnitř trouby
  Vlastnosti:
  Elektronický termostat
  Programátor pečení
  Elektronická minutka s odloženým startem pečení
  Dotykový displej
  Dětská pojistka - zablokování tlačítek ovládání
  Tangenciální ochlazování trouby a dvířek
  Teleskopické výsuvy (1x)
  Soft Close - pomalé dovírání dvířek
  Aquactiva – čištění pomocí páry
  2x plech (15 mm, 35 mm)
  1x rošt
  Technické parametry:
  Kapacita (l) 69
  Energetická třída A+
  Celkový příkon (W) 2100
  Rozměry výrobku v x š x h (mm) 595 x 595 x 568


  .
  Produkty: Trouby klasické