    ASUS LCD 27” PA27UCX-K 3840x2160 ProArt 4K 2xHDMI DP REPRO HDR IPS Mini LED HLG, Adobe RGB 100% HWCalibr.USB-C-VIDEO-90W
    Kód produktu1011031
    Part number90LM04NC-B02370
    EAN produktu4718017463317
    Záruka:36 Měsíc(ů)
    Výrobce:Asus
    Skladová dostupnost:Na dotaz
    Vaše cena bez DPH
    Vaše cena včetně DPH
    Přidat produkt k porovnání >
    Popis
    Parametry
    Model
    ProArt Display PA27UCX-K
    Display
    Panel Size (inch) : 27
    Pixels Per Inch (PPI) : 163
    Aspect Ratio : 16:9
    Display Viewing Area (H x V) : 596.16 x 335.34 mm
    Display Surface : Non-Glare
    Backlight Type : Mini-LED
    Panel Type : IPS
    Viewing Angle (CR?10, H/V) : 178°/ 178°
    Pixel Pitch : 0.155mm
    Resolution : 3840x2160
    Color Space (sRGB) : 100%
    Color Space (Adobe RGB) : 99.5%
    Color Space (DCI-P3) : 97%
    Brightness (HDR, Peak) : 1,000 cd/?
    Brightness (Typ.) : 300cd/?
    Contrast Ratio (HDR, Max) : 1,000,000:1
    Contrast Ratio (Typ.) : 1000:1
    Display Colors : 1073.7M (10 bit)
    Response Time : 4ms(GTG)
    Refresh Rate (Max) : 60Hz
    HDR (High Dynamic Range) Support : HDR10
    HDR (High Dynamic Range) Support : HLG
    HDR (High Dynamic Range) Support : Dolby Vision
    Flicker-free : Yes
    LCD ZBD Warranty : Yes(3 yr)
    Video Feature
    Trace Free Technology : Yes
    ProArt Preset : Standard
    ProArt Preset : sRGB
    ProArt Preset : Adobe RGB
    ProArt Preset : DCI-P3
    ProArt Preset : Rec. 2020
    ProArt Preset : DICOM
    ProArt Preset : Rec. 709
    ProArt Preset : HDR_PQ DCI
    ProArt Preset : HDR_PQ Rec2020
    ProArt Preset : HDR_HLG
    ProArt Preset : Dolby Vision
    ProArt Preset : User mode1
    ProArt Preset : User mode2
    Color Temp. Selection : Yes(5 modes)
    Color Adjustment : 6-axis adjustment(R,G,B,C,M,Y)
    Gamma Adjustment : Yes (Support Gamma 1.8/2.0/2.2/2.4/2.6 )
    Color Accuracy : ?E< 1
    ASUS ProArt Hardware Calibration : Yes
    ProArt Palette : Yes
    QuickFit : Yes
    PIP / PBP Technology : Yes
    HDCP : Yes
    VRR Technology : Yes (Adaptive-Sync)
    Motion Sync : Yes
    HDR Preview : Yes
    Low Blue Light : Yes
    Multiple HDR Mode : Yes
    Audio Feature
    Speaker : Yes(2Wx2)
    I/O Ports
    USB-C x 1 (DP Alt Mode)
    DisplayPort 1.2 x 1
    HDMI(v2.0) x 2
    USB Hub : 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A
    Earphone Jack : Yes
    USB-C Power Delivery : 90W
    Signal Frequency
    Digital Signal Frequency : 40~144 KHz (H) / 30~60 Hz (V)
    Power Consumption
    Power Consumption : <46W
    Power Saving Mode : <0.5W
    Power Off Mode : 0W (hard switch)
    Voltage : 100-240V, 50/60Hz
    Mechanical Design
    Tilt : Yes (+23° ~ -5°)
    Swivel : Yes (+60° ~ -60°)
    Pivot : Yes (+90° ~ -90°)
    Height Adjustment : 0~120mm
    Ambient Light Sensor : Yes
    VESA Wall Mounting : 100x100mm
    Kensington Lock : Yes
    Dimensions (Esti.)
    Phys. Dimension (W x H x D) : 625.2 x (424.5~544.5) x 228.8 mm
    Phys. Dimension without Stand (W x H x D) : 62.52 x 36.72 x 9.13 cm (24.61" x 14.46" x 3.59")
    Box Dimension (W x H x D) : 76.80 x 47.90 x 35.50 cm (30.24" x 18.86" x 13.98")
    Weight (Esti.)
    Net Weight : 11.5 kg (25.35 lbs)
    Net Weight : 13.6 kg (29.98 lbs)
    Net Weight without Stand : 7.6 kg (16.76 lbs)
    Gross Weight : 15.7 kg (34.61 lbs)
    Gross Weight : 17.8 kg (39.24 lbs)
    Accessories (vary by regions)
    Color pre-calibration report
    DisplayPort cable
    HDMI cable
    Monitor hood
    Power cord
    Quick start guide
    USB-C cable
    USB-C to A cable
    Warranty Card
    X-rite i1 Display Pro Calibrator
    Operation Temperature / Humidity
    Operation temperature : 0~+40°C
    Operation humidity : 10%~80%
    Certificate
    TÜV Flicker-free
    TÜV Low Blue Light
    VESA DisplayHDR 1000
    Calman Ready
    Note
    USB-C port with power output 15W, with additional power input can up to 90W (depends on adaptor capacity).
    *For IEC 62368-1 Regulation
    Povrchová úprava displeje: Matný
    Rozlišení displeje: 3840x2160 (4K UHD)
    Rozhraní: DisplayPort
    Rozhraní: HDMI
    Rozhraní: USB Type-C
    Rozhraní: USB 3.2 Gen 1
    Rozhraní: 3.5mm Jack